Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Altermed Lubrikační gel Comfort Silk 100 ml

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Dobře maže, nevysychá.

Doporučujeme.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Mám s tímto produktem jenom ty nejlepší zkušenosti.

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

Objem
100 ml
Určení
unisex

Lubrikační gel Comfort Silkse silikony nahrazuje nedostatečné zvlhčení poševní sliznice při pohlavním styku a dělá jej tak příjemnějším. Navozuje tak přirozený pocit při milování a zároveň jej zlepšuje a zesiluje prožitek.

Popis

LUBRIKAčNí GEL COMFORT SILK:

• extra silné dlouhotrvající lubrikační vlastnosti,
  • kompatibilita s latexovými kondomy,
  • vhodný při používání erotických pomůcek,
  • příjemná parfemace.

Složení

Aqua, Glycerin, Cyclomethicone, Dimethicone, Cellulose gum, Propylene glycol, Methylparaben, Propylparaben, Carbomer, Sodium hydroxide, Aroma

Jak používat

Gel se nanáší před i v průběhu pohlavního styku na kůži, penis či k poševnímu vchodu nebo na nasazený kondom z vnější strany nebo k análnímu otvoru vždy v dostatečném množství. Zhruba 5 stisků dávkovače, 7 stisků v případě použití s kondomem a pro anální ssex v periodicitě dle potřeby.

Balení 100 ml

Upozornění

Zdravotnický prostředek. Určeno pouze k zevnímu použití. Nepoužívejte na poraněnou kůži. Nepoužívejte v případě poškození obalu. Používejte pouze k určenému účelu použití. Při náhodném požití přípravku dítětem se neprodleně poraďte s lékařem. Přípravek nesmí být používán po uplynutí data použitelnosti vyznačeném na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 5-25 °C.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další lubrikační gely.

Pro lepší sexuální prožitek doporučujeme přípravek

Eregma MAX power.

Produkt doručujeme v diskrétním balení.

2zákazníci nedoporučují produkt

• Nevysychá, což vidím jako velké plus.
    • Nežmolkuje se, ani trochu.
    • Není nijak výrazně cítit, pokud nečicháte přímo k němu, není cítit.
    • Dobrý aplikátor - dávkovač
    • Snad jen, že se špatně odhaduje zbývající množství, není přes lahvičku vidět a i když už žádný obsah není, lahvička je ke dnu těžká, tak se zdá, že je tam ještě náplň, ale není.

Nejlepší lubrikant pro nás! :)
    Kam se hrabe nějaký Durex, Pepino a další značky běžně dostupné v drogerkách a profláknuté. Ani lubrikant Ty a já a další, koupené v lekárně neplnili svou funkci jak tento. Jsme celkem nároční, vadí nám rychlé vysychání a nutnost pořád gel přidávat, ruší nás žmolky, to ovšem u tohoto gelu vůbec nehrozí. Opravdu doporučuji všem a divím se, že je zde k němu tak málo recenzí a tak málo procent v hodnocení, na to jak je úžasný! :)

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• Dobře maže, nevysychá.

Doporučujeme.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Mám s tímto produktem jenom ty nejlepší zkušenosti.

• , zakoupeno v EUCLékárna.cz

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

Ještě nebyl použit.

Svůj účel plní na 100%

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Zatím nejvíce vyhovující gel za poměrně dobrou cenu, vydrží déle, stačí trocha, dobře se umývá.

• splnil účel

spokojenost