Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Durex Naturals Sensitive lubrikační gel 100 ml

TOP 12 v kategorii Lubrikační gely

Durex Naturals Sensitive lubrikační gel 100 ml

Garantovaný nákup z ZIVADA.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 544 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč98 % • 170 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč98 % • 7 349 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 2 247 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka97 % • 26 575 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka15 Kč98 % • 10 055 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 652 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč92 % • 3 290 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek49 Kč97 % • 964 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta97 % • 288 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč147 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč96 % • 17 321 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta69 Kč97 % • 47 724 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč280 964 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 994 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby84 Kč96 % • 4 962 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta84 Kč97 % • 18 569 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta84 Kč97 % • 46 134 recenzíDalší informace

Báze
vodní
Určení
unisex

Lubrikační gel Naturals Lubricant Sensitive je 100% přírodní a navržený tak, aby vaše intimní momenty byly ještě příjemnější a přirozeně vzrušující. Receptura na vodní bázi neobsahuje žádné přidané vůně nebo barviva, má pH neutrální k pokožce a spolu s vaším tělem pracuje na zvlhčení vašich intimních míst pro hladký a příjemný pocit. Výrobek je vhodný pro použití s latexem a erotickými pomůckami. Obsahuje prebiotika pro udržení rovnováhy pokožky. Otevřete odklápěcí víčko, vymáčkněte několik kapek, aplikujte je na jakékoli místo chcete a užívejte si. Používejte pouze v souladu s uvedenými pokyny. Vhodný pro vaginální, anální a orální sex.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt

• Příjemná jemná vůně
    • Žádná

• - výborný

• cenově nejlepší
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Maximální spokojenost

kvalitní, neprfémovaný gel

• Žádná chuť, vůně.
    • Vaginální, anální, orální využití
    • Klouže jak olej
    • Chtělo by to aspoň litrovou flašku

Skvělej gel který určitě doporučuji každému kdo nemá rad ty voňavé lubrikanty. Přítelkyně většinou na tyhle věci není ale s tímhle gelem jsme si to užili zatím nejvíc. Určitě doporučuji koupit pokud ta vaše žena tolik neklouže protože s tímhle určitě dole bude jak pánev od oleje :D

• Vysychá pomalu
    • Složení
    • Vhodný pro citlivé pokožky

Durex Naturals Sensitive lubrikační gel je parádní volbou, pokud jeden z partnerů trpí na mikózy a jiné nemoci z důvodu citlivosti pokožky, z hlediska parfémovaných produktů. Gel je na vodní bázi a dlouho trvá, než začne vysychat. S gelem je to parádní zážitek a funguje suprově. Dlouho jsme hledali pořádný produkt, který funguje a je šetrný k citlivým pokožkám.

• Prijemny sex

Moc jsme si sex s lubrikačním gelem s partnerkou užily. Jsme naprosto spokojeni se sexuálním výkonem a konečně jsme si pořádně a kvalitně zašukaly! Rozhodně budeme tuhle značku lubrikační gelu kupovat často. Nyní máme sex klidně i dvakrát denně. Všem doporučuji vyzkoušet!

• , zakoupeno v Alza.cz

• Příjemný bez zápachu

• Bez parfemace

Tento lubrikační gel je za mě skvělý. Vyhovuje mi nejvíce to, že je bez parfemace. Co se pochopitelnosti tyce, si myslím, že je to dostatečně srozumitelne. Prožitek a funkčnost je skvělá. Nanášení i složení je také v pohodě. Za mě rozhodně doporučuji.