Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Ty a Já Lubrikační gel neparfemovaný 50 ml

Doporučená nabídka e-kondomy.cz

Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč9 679 neověřených recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta119 Kč100 % • 6 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 201 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 15 912 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 105 704 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 107 805 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Objem
50 ml

• Doporučuji.
    • Není nic

Máte-li zájem, neváhejte a kupte.Spokojenost !!!

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Splnil mé očekávání i potřebu.........

klasika spokojenost .

Objem
50 ml

Lubrikační gel Ty & JÁ je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních prožitků. Lubrikační přípravek je pomalu tekoucí až polotuhý gel s vysokým obsahem vody, určený k aplikaci na pohlavní orgány před pohlavním stykem. Moderní lubrikační gely obsahují jako kluznou látku hydroxyethylcelulózu – modifikovanou přírodní celulózu, která nemá žádné vedlejší účinky a nepoškozuje prezervativy. Použitím gelu se zvyšuje kluznost a tím se omezí vznik mikrotraumat (drobných oděrek), ke kterým obvykle při sexuálním styku dochází, a také se snižuje možnost přenosu infekce. Gel může obsahovat antisepticky a antimykoticky působící látky (velmi účinný a oblíbený je v této aplikaci Tea Tree Oil), které omezují riziko přenosu infekce.

Zvlhčení pohlavních orgánů při vzrušení je jednou z podmínek zdárného průběhu pohlavního styku a dosažení orgasmu u ženy. Vhodný lubrikační gel zpříjemní intimní chvíle. Máte-li však během styku bolesti, je třeba, aby lékař vyloučil onemocnění.

Lubrikační gel Ty & JÁ je zdravotnický prostředek pro zachování přirozené vlhkosti vaginální sliznice a pro zpříjemnění a obohacení intimních prožitků. Odstraňuje nepříjemné bolestivé pocity při nedostatečném zvlhčení sliznice. Lze jej použít společně s kondomem. Lubrikační gel je také vhodný pro snadnější zavádění teploměru nebo menstruačních tampónů do pochvy a měření rektální teploty. Je založen na vodní bázi, neobsahuje parfémy, oleje a barviva. Má neutrální chuť. Nezanechává skvrny. Nevstřebává se do organismu. Nenahrazuje antikoncepci!

Objem : 50 ml

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Doporučuji.
    • Není nic

Máte-li zájem, neváhejte a kupte.Spokojenost !!!

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Splnil mé očekávání i potřebu.........

klasika spokojenost .

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Je na vodní bázi, lze jej tedy použít při cvičení s Aniballem.

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

Dobrá cena a snad i kvalita bude dobrá hlavně neparfemovany ne vždy se vůně hodi

• nevím, dárek

Jsem velmi spokojená